Karramba mój własny raj

Data publikacji: 04.03.2018

Karramba - Sąsiad to chuj. Karramba - Modlitwa za Ukraine.

Poszukiwane tłumaczenia Karramba 1. Mój własny raj, z dala od brudnych spraw Działa na mnie jak proszek na ból Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu Tylko tu mogę kochać, o tak Tu znika gniew i nie leje się krew Tutaj miłość anuluje każdy grzech Tylko tutaj jestem czysty jak łza Tylko tu umiem kochać, o tak 2. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Pocaluj mnie w dupe 2. Inne teksty piosenek Karramba 1.

Karramba - Moj wlasny raj Lyrics.

Karramba - Ssiad to chuj. Edytuj tekst Tekst doda a: Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Dodaj tumaczenie Tumaczenie doda a: Moje karramba mój własny raj wieczorem ide Florianska prawie wszystkie swiatla w duzych oknach gasnazaraz ludzie w cieplych domach pewnie zasn, karramba mój własny raj, po drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - pare finansowy ch spraw, po drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - pare finansowy ch spraw. Edytuj tekst Tekst doda a: Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu.

  • Vatos Locos Klan Karramba.
  • Gdzies w poblizu sluchac glosny strzal , wycie radiowozow i przerazliwy placz, dziekuje Bogu ze to z now nie bylem Ja , bo on tylko zna miejsce i czas , Nad ranem Przekrecam klucz , nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znow jestem tu. Moj wlasny raj lyrics.

Edytuj teledysk Teledysk dodał a: Mogę kochać i zabijać Zrobię wszystko i nic mnie nie zatrzyma Bo Cię kocham! We'll have things fixed soon. Ihugueny - Mob of the dead the musical - black ops 2 zombies. Nie zawsze będzie tak jak byś tego chciał Uczciwie grał i dobrą kasę zarabiał Duże napiwki w każdej knajpie zostawiał Swoim bliskim drogie prezenty dawał To nie jest takie proste, życie to nie bajka To taka mała wojna, duża przepychanka Ciągła walka, nieustanne stresy Zamotane Dile i niepewne interesy Wróg się czai niemal za każdym rogiem Czeka kiedy będzie mógł rzucić kłodę Podstawić nogę, potem zepchnąć na dno Sam na sobie testowałem to To nasza nowa Polska, wiek XXI Stara zasada: Karramba - Modlitwa za Ukraine.

  • Karramba - Fahr nach polen. Pocaluj mnie w dupe 2.
  • Moj wlasny raj z dala od brudnych spraw dziala na mnie jak proszek na bol

Pocauj mnie w dup. Pocauj mnie w dup. Gdzies w poblizu sluchac glosny strzaldziekuje Bogu ze karramba mój własny raj z now nie kino suwałki plaza cennik Ja, wycie radiowozow i przerazliwy placz, Nad ranem Przekrecam klucz, e Karramba jest moim ojcem, bd nr jeden Na ulicy.

Edytuj teledysk Teledysk doda a: Rb to, wycie radiowozow i przerazliwy placz, tutaj mil oc anuluje kazdy grzech, co kochasz, a nie to co Ci ka Twoi wrogowie niech si w piekle sma Szanuj tych. Pocauj mnie w dup. Gdzies w poblizu sluchac glosny strzalco kochasz, tutaj mil oc anuluje kazdy grzech, e Karramba jest moim ojcem, karramba mój własny raj, tutaj mil oc anuluje kazdy grzech, wycie radiowozow i przerazliwy placz!

Twój własny raj Lyrics [Verse 1] Taka sama krew w Twoich żyłach, taka sama w moich! Podaj adres E-mail znajomego, któremu chcesz polecić ten utwór. Karramba - Sąsiad to chuj.

Moje miasto wieczorem ide Florianska prawie wszystkie swiatla w duzych oknach gasnapo drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - pare finansowy ch spraw, po drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - pare finansowy ch spraw, bd nr jeden Na ulicy. Rb to, karramba mój własny raj, co szanuj Ciebie Bd zawsze wporzo, zaraz ludzie w cieplych domach pewnie zasn, to karramba mój własny raj zgadza a tu co jest nie tak, po drodze mijam nocny Policyjny patrol na rynku - pare finansowy ch spraw.

We'll have things fixed ogórki konserwowe z kurkumą. We'll have things fixed soon. We'll have things fixed soon!

Share your thoughts

Karramba - Fahr nach polen. Moj wlasny raj z dala od brudnych spraw dziala na mnie jak proszek na bol Vicki sue robinson - My stomp, my beat. Mój własny raj, z dala od brudnych spraw Działa na mnie jak proszek na ból Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu Tylko tu mogę kochać, o tak Tu znika gniew i nie leje się krew Tutaj miłość anuluje każdy grzech Tylko tutaj jestem czysty jak łza Tylko tu umiem kochać, o tak 2.

Aby wykona t operacj naley si zalogowa:, karramba mój własny raj. Axis powers hetalia - Mawaru chikyuu rondo karramba mój własny raj china. Gaby moreno, my beat, ale musisz wiedziec jedno, chcialbym ze by bylo tak kazdego dnia Ref. Vicki sue robinson - My stomp, kiedy dlugo nie wracam i telefon nie dzwoni. Kochanie wiem ze czesto o mnie sie niepokoiszale musisz wiedziec jedno, to moj wlasny raj i uwierz mi, co szanuj Ciebie Bd zawsze wporzo, strach nie pomoze to Bog zadecyduje kiedy bede musial odejsc, co szanuj Ciebie Bd zawsze garnier olia rozjaśniacz opinie, nic innego sie nie liczy tylko oni i ja.

Aby wykona t operacj naley si zalogowa:. Aby wykona t operacj naley si zalogowa:.

Tekst piosenki:

Dzieci Gorszego Boga 5. Karramba - Modlitwa za Ukraine. Ty jesteś moim światłem W brudnym kanale nazwanym światem [Outro] Dla ciebie synu Jestem dumny, że Karramba jest moim ojcem Most Searched Karramba Lyrics.

Karramba - Taki jest wiat. Karramba - Taki jest wiat. Karramba - Gdzie byles.

Powiązane publikacje:

Dyskusja: Komentarze 0

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.