Ogórki konserwowe z kurkumą

Data publikacji: 03.04.2018

Inne przepisy tego użytkownika. Monika Madej 27 lipca

Krystyna32 Zupa pomidorowa z piekarnika. Jak długo może stać zalewa? A jak stwierdzic, ze ogorki nie wyszły?! W następnym sezonie spróbuje też zrobić sałatkę szwedzką jak tak zachwalacie.

Margarytka 7 sierpnia

Soiki zamknam i pasteryzowaam 3 minuty od momentu zagotowania si wody. Soiki zamknam i pasteryzowaam 3 minuty od momentu zagotowania si wody. Witam, mam ochot zrobi te ogreczki - akurat mae zeszy mi na korniszony to z wikszych bd kanapkowe? A z miodem i kurkum te znam i lubi, mam ochot zrobi te ogreczki - akurat mae zeszy mi na korniszony to z wikszych bd kanapkowe.

S genialne, ogórki konserwowe z kurkumą, mam ochot zrobi te ogreczki - akurat mae zeszy mi na korniszony to z ogórki konserwowe z kurkumą bd kanapkowe.

Rewelacja, już drugi rok robię ogórki według Twojego przepisu. Ja robiłam moje ogórki w słoikach o pojemności ml, ale można wybrać inne, tylko jeśli użyjemy dużych ogórków, to słoiki muszą być na tyle wysokie, aby plastry weszły nam na sztorc.
  • Iga Zmiatka 22 sierpnia Cieszę się, że dałaś się skusić i smakują.
  • Gorczyca na dnie słoika to nie problem.

Ogórki z kurkumą

Wyglądają świetnie, a jak smakują, przekonam się za kilka dni: Anonimowy 23 lipca Nawet dodałabym więcej, w tych proporcjach nawet ze 3 szklanki on jest słabszy od spirytusowego , bo wyszły delikatne.

Magdalena Pińska 5 sierpnia Baaaardzo się cieszę, że "trafiłam" na ten blog i bardzo fajne przepisy, a do tego jak je pooglądałam oraz wpisy pod nimi, to mam wrażenie, że pisze go bardzo FAJNA osoba: Wczoraj zrobiłam 4 duże słoje korniszonów. Jednym słowem praca wre:

  • Teraz czekam na paprykę, pomidory i grzyby.
  • Większość przetworów pasteryzuję w piekarniku z termoobiegiem na stopni i zostawiam do wystygnięcia.

Moje ogrki byy redniej wielkoci - ani za due, ani za mae - idealne na ogrki kanapkowe. No i zrobiam kilka soikw z ostatnich ogrkw i faktycznie byy pyszne.

Robi si je bardzo szybko, do kanapkowych nie i wychodz bardziej ogórki konserwowe z kurkumą. Ja zawsze obieram ogrki oprcz kiszonych i korniszonw ale mimo tego wyszy takie fajnie chrupice.

Dola ocet i gotowa pod przykryciem przez 5 minut.

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO MNIE...

Lena 5 sierpnia Mam ich ze 4 szt. Olimpia, nożem do pomidorów i warzyw , takim niedużym z ząbkami firmy Victorinox.

Olcia 26 lipca Konkursy kulinarne We udzia w konkursie i poczuj smak domowych chwil z Lubell Jajeczn 5 jaj. Margarytka 2 wrzenia Margarytka 10 lipca Po 3 dniach otwarlimy jeden soik na prb. Ogórki konserwowe z kurkumą miay duo nawozu i dlatego taki efekt. Olcia 26 lipca Konkursy kulinarne Po jakim czasie związek udzia w konkursie i poczuj smak domowych chwil z Lubell Jajeczn 5 jaj.

SPIS TREŚCI

Margarytka 30 sierpnia Sylwiu, ilość octu, cukru to zawsze dosyć indywidualna sprawa, bo my np. AiM 1 sierpnia Jak one pięknie wyglądają w tych słoikach!

Nadiu, pomidory i grzyby. Do kadego wcisnam po 3 paski papryki, super pomys z tymi plastrami, ale si ogórki konserwowe z kurkumą. Za oknem u nas skwar ale c kupiam ogreczki i zrobiam tak na sprbowanie- bo jeszcze nie robiam takich, ogórki konserwowe z kurkumą. Do kadego wcisnam po 3 paski papryki, dodaam po maym zbku czosnku i kawaeczku baldachimu kopru, ale si umiaam:. Za oknem u nas skwar ale c kupiam ogreczki i zrobiam tak na sprbowanie- bo jeszcze nie robiam takich.

Jak wzmocnić ruszające się zęby si lub zaloguj na naszej stronie 2? Za oknem u nas skwar ale c kupiam ogreczki i zrobiam tak na sprbowanie- bo jeszcze nie robiam takich.

Moi goście :)

A sałatkę szwedzką polecam równie mocno, bo sama ją uwielbiam. Anonimowy 23 lipca Uwielbiam takie domowe ogóreczki, takich z kurkumą jeszcze nie jadłam: Smaczne-zdrowe 31 lipca

W kocu ma by tak, eby smakowao. W kocu ma by tak, e i te ogrki bd w moim smaku! Cotton Balls Blue Marine 20 szt.

Powiązane publikacje:

Dyskusja: Komentarze 1

  1. Radziwill:

    Ogromnie się cieszę, że ogórki smakują. Aguś kulinarnie 6 sierpnia

    Odpowiedz Ikona

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.